THC-B

Má THCB podobné účinky jako delta-9-THC?

THCB stejně jako THC interaguje s endokanabinoidním systémem (ECS) v těle, což je komplexní síť receptorů a enzymů, která pomáhá regulovat různé fyziologické procesy, jako je nálada, spánek, imunita a pohyb.

Kanabinoid THCB se váže na receptory CB1 (především v mozku a nervovém systému), proto působí na organimus psychoaktivně, a CB2 (zejména v imunitním systému) v ECS. Studie od italských vědců naznačuje, že THCB vykazuje aktivnější činnost na receptorech CB1 než THC. Podle teorie je to důsledek butylového postranního řetězce sloučeniny. Přesný mechanismus interakce s ECS je stále předmětem zkoumání.

V roce 2020 zveřejnil časopis Pharmaceuticals studii, která naznačuje, že vyšší vazba na receptoru CB1 se zdá užitečná při neurologických onemocněních (epilepsii) a že THCB vykazuje antikonvulzní vlastnosti.

Ve stejném roce vyšly ještě další studie. Časopis Journal of Natural Products publikoval studii na myších, která naznačila, že THCB má slibné protizánětlivé a analgetické vlastnosti. V odborném časopise Scientific Reports vyšla rovněž studie na myších, kterou uskutečnili italští vědci a ve které naznačili, že THCB podporuje antinociceptivní aktivitu u hlodavců, což znamená, že pomáhá zmírnit pocity spojené s bolestí

Lze očekávat, že intenzita účinků THCB je podobná intenzitě účinků delta-9-THC, patrně má THCB lehce mírnější až srovnatelné účinky jako delta-9-THC.

Podle výpovědí uživatelů může THCB ovlivňovat vnímání a náladu, vyvolávat euforii, více energie a kreativity, navozovat pocit uvolnění a ulevit od příznaků bolesti.

K potvrzení zmíněných účinků jsou však zapotřebí další výzkumy.

5 položek celkem
2104 cartridge 1 banana
Novinka
THC-B cartridge 1ml
Externím skladem
550 Kč

Příchutě: Banana, Bubblegum, Green Apple, Blueberry (napište do poznámky)

Složení: 15% THC-B, 80% CRD destilát, 5% příchuť

Obsah: 1 ml

Závit typu 510

5655
thcb ca1
Novinka
490 Kč

Varianty: CANDY CANE KUSH / KUSH MINTZ (napište do poznámky)

Nejvyšší kvalita a bezkonkurenční chuť, kterou v současné době na trhu najdete! Jedná se o vysoce koncentrované cartridge, které obsahují 79%  prémiového destilátu THC-B a konopné terpeny. Může vyvolat pocit zvýšené energie a kreativity, zlepšit náladu a soustředění, přičemž u některých uživatelů také podporuje hlubší relaxaci a zmírnění stresu.

5868
DISPOD BUB
Novinka
750 Kč

Příchutě: Bubble gum / Amnesia / Banana Runtz / Girl scout cookies / Mango / Blueberry Cookies (napište do poznámky)

DisPOD je vysoce kvalitní vapovací pero, které přináší maximální pohodu a odpočinek. Díky svému inovativnímu systému minimalizuje množství výparů, což přispívá k diskrétnosti. Je ideálním společníkem pro uvolnění a relaxaci v každodenním životě. Účinky kanabinoidu THC-B jsou srovnatelné se všemi známým THC a výzkum uvádí, že lze očekávat velmi podobné působení.

 

5652
thcb
od 320 Kč

THC-B 25%

5670/1G
thcb chur1
Novinka
690 Kč

Varianty: CHURROZ / CANDY CANE KUSH (napište do poznámky)

Vaporizér obsahující 79% THC-B Vám nabídne silný prožitek s výraznými účinky sativy, které přináší povzbudivou a energetizující atmosféru. Díky vysoké koncentraci THC-B, může nabídnout intenzivní stimulující zážitek, který podněcuje kreativitu a pozitivní myšlení.

5745
Používáme ověření věku Adulto