THC-V

Účinky THCv

THCv (tetrahydrokanabivarin), se podobá CBD a THC v tom, že nabízí řadu pozitivních účinků. Tento kanabinoid může být ideální pro lidi bojující s bolestmi, ztrátou chuti k jídlu, nebo žaludečními potížemi, a je rovněž oblíbený pro rekreační použití, odpočinek a uvolnění stresu. THCv je také užitečný pro zlepšení spánku, jeho kvality a trvání, ale může také napomáhat k udržení správné tělesné hmotnosti.

Na rozdíl od THC, THCv má více povzbuzující a energizující účinky. Uživatelé popisují jeho efekt jako jemnější a povzbudivější než u THC. Po požití se objevuje lehká stimulace, může dojít k mírnému nárůstu euforie a zvýšení tepové frekvence.

Jaké jsou rozdíly mezi THC a THCv?

THC (tetrahydrokanabinol) a THCV (tetrahydrokanabivarin) jsou oba kanabinoidy nacházející se v konopí, ale liší se v několika klíčových aspektech. Přestože mají podobnou molekulární strukturu, THCV má kratší postranní řetězec, což ovlivňuje jeho interakci s kanabinoidními receptory v těle a vede k odlišným účinkům.

THC je známé svými silnými psychoaktivními účinky, které zahrnují euforii a změnu stavu vědomí. Na druhé straně, THCV může působit mírně stimulačně a má potenciál nabídnout jiné zdravotní benefity. Celkově lze říci, že i když jsou THC a THCV strukturálně podobné, jejich účinky na tělo a mysl se mohou výrazně lišit.

6 položek celkem
GloVape THC-V 2,3ml
1 690 Kč –17 %
1 390 Kč

Příchutě: Amnesia Haze, Jack Herer, Pina Colada, Watermelon Kush

GloVape  2,3ml THCv je jednorázové svítící vapovací pero, ideální pro ty, kteří se chtějí odlišit a zaujmout. Toto svítící pero je perfektní pro večírky s přáteli, noční kluby, nebo hudební festivaly různých žánrů. Pokud hledáte způsob, jak přitáhnout pozornost a odlišit se, GloVape s tímto svítícím THCv vaporizérem je vaší jasnou volbou.

5577
2104 cartridge 1 banana
Novinka
690 Kč

Příchutě: Banana, Bubblegum, Green Apple (napište do poznámky)

Složení: 15% THC-B, 80% CRD destilát, 5% příchuť

Obsah: 1 ml

Závit typu 510

5655
DISPOD BUB
Novinka
750 Kč

Příchutě: Bubble gum / Amnesia / Banana Runtz / Girl scout cookies (napište do poznámky)

DisPOD je vysoce kvalitní vapovací pero, které přináší maximální pohodu a odpočinek. Díky svému inovativnímu systému minimalizuje množství výparů, což přispívá k diskrétnosti. Je ideálním společníkem pro uvolnění a relaxaci v každodenním životě. Účinky kanabinoidu THC-B jsou srovnatelné se všemi známým THC a výzkum uvádí, že lze očekávat velmi podobné působení.

 

5652
70 lemon haze cartridge new
Novinka
550 Kč

Příchutě: Lemon, Mango, Bubble Gum

Složení: 79% THCV, 15% PG/VG a jsou přidány terpeny v koncentraci 5 %

Obsah: 1 ml

5539
thcv
od 250 Kč

Obsah THCV: 20%, CBD: 10 %, CBG: 0,5%, Obsah THC: 0,5%

5580/1G
preroll
250 Kč
5613
Používáme ověření věku Adulto