HHC-H

Účinky HHC-H

Předpokládá se, že HHCH má psychoaktivní účinky, které jsou podobné THC. Uvádí se, že účinky jsou mírnější než u HHCP, ale ve srovnání s HHC působí delší dobu.

Objevují se také informace, že působí odhadem 10krát až 15krát silněji než THC a že svými účinky mírně převyšuje THCH. Jelikož již Roger Adams ve své studii naznačil, že je HHCH účinnější než pentyl a heptyl homolog nebo nenasycený analog THC, lze předpokládat, že HHCH působí na organismus silným psychoaktivním účinkem. Abychom však mohli dělat jakékoli závěry, potřebujeme nové relevantní výzkumy.

Stejně jako jiné kanabinoidy spolupracuje HHCH s ECS v těle. První poznatky naznačují, že HHCH vykazuje vyšší afinitu k receptorům CB1, proto působí psychoaktivně, a také interaguje s receptory CB2, které přispívají k modulaci imunitního systému a zmírnění zánětu. Účinky budou záviset také na složení produktu, respektive se odvíjet od poměru izomerů 9(R) a 9(S) ve výrobku.

Lze očekávat, že obdobně jako jiné kanabinoidy s psychoaktivními vlastnostmi může HHCH ovlivnit vnímání, vyvolat pocity euforie či uvolnění a zmírnit příznaky bolesti a zánětu.

Je třeba zdůraznit, že účinky HHCH mohou trvat 2 až 8 hodin, proto je důležité jej užívat zodpovědně a s mírou. V žádném případě se po užití nedoporučuje řídit nebo obsluhovat jakékoli stroje.

1 položek celkem
hhc h
od 250 Kč

HHC-H 15%

5673/1G
Používáme ověření věku Adulto