THC-B disPOD 1ml

750 Kč
Skladem

Příchutě: Bubble gum / Amnesia / Banana Runtz / Girl scout cookies (napište do poznámky)

DisPOD je vysoce kvalitní vapovací pero, které přináší maximální pohodu a odpočinek. Díky svému inovativnímu systému minimalizuje množství výparů, což přispívá k diskrétnosti. Je ideálním společníkem pro uvolnění a relaxaci v každodenním životě. Účinky kanabinoidu THC-B jsou srovnatelné se všemi známým THC a výzkum uvádí, že lze očekávat velmi podobné působení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • BUBBLE GUM - nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje chuť sladkých žvýkaček. Tato jedinečná příchuť  je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody
  • AMNESIA - skrývá v sobě svůdnou zemitou esenci prolnutou s příjemnými tóny citrusů. Perfektní volba pro okamžiky, kdy hledáte pozvednutí nálady, uvolnění od stresu či navození dlouhé euforie.
  • BANANA RUNTZ - zaručeně si Vás získá svojí exotickou sladkou vůní zralých banánů. Je vhodný pro zlepšení nálady, rychlé úlevy od bolesti či zbavení stresu.
  • GIRL SCOUT COOKIES - přináší intenzivní aroma jež mísí sladké, zemité a kořeněné doteky květin. Podpoří vaši dobrou náladu, komunikativnost a navodí příjemný opojný pocit.

 

SLOŽENÍ:  THC-B 15% / CRD 80% / konopné terpeny/příchuť 5%

Produkty jsou registrovány v EU-CEG.

 

JE THC-B PSYCHOAKTIVNÍ?

Ano, zdá se, že THC-B nabízí zhruba stejnou úroveň psychoaktivity jako klasické THC. Na rozdíl od jiných alternativních forem THC, které se v poslední době objevily na trhu, není THCB ani účinnější, ani méně účinné než THC - je na přibližně stejné úrovni jako jeho konvenční a hojně rozšířený bratranec.

Podle výpovědí uživatelů může THCB ovlivňovat vnímání a náladu, vyvolávat euforii, více energie a kreativity, navozovat pocit uvolnění a ulevit od příznaků bolesti.

K potvrzení zmíněných účinků jsou však zapotřebí další výzkumy.

Intenzita těchto účinků se bude lišit v závislosti na zdravotním stavu, metabolismu a citlivosti uživatele, dávce a způsobu konzumace

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto