THC-B cartridge 1ml

690 Kč
Skladem

Příchutě: Banana, Bubblegum, Green Apple (napište do poznámky)

Složení: 15% THC-B, 80% CRD destilát, 5% příchuť

Obsah: 1 ml

Závit typu 510

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní cartridge s příchutí BananaBubble Gum nebo Green Apple nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje sladká chuť s 1 ml  kvalitního THC-B extraktu. Pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

 

Co je THC-B

THC-B neboli tetrahydrokanabutol je minoritní kanabinoid, který se nachází v rostlině konopí ve velmi malém množství (méně než 1 %).  Byl objeven v roce 2019 italskými vědci spolu s tetrahydrokanabiforolem (THC-P). Chemicky je THC-B podobný THC, ale má butylový řetězec místo pentylového. Předpokládá se, že THC-B má podobnou sílu jako populární delta-9 THC. Vzhledem k vysoké účinnosti se THC-B nedoporučuje začátečníkům ve světě konopí.  THC-B je stále relativně novým objevem a mnoho aspektů, včetně jeho dlouhodobých účinků a právního statusu, není zcela objasněno.

Účinnost THC-B: Jak silný je?

Na základě prvních údajů se zdá, že THCB nabízí přesně stejnou sílu jako běžné THC. Už jen při pohledu na strukturu THCB dává tato analýza smysl. Od THC se téměř vůbec neliší a rozdíly, které zde jsou, se vyskytují v relativně zanedbatelných částech sloučeniny. 

Je THCB psychoaktivní?

Ano, zdá se, že THCB nabízí zhruba stejnou úroveň psychoaktivity jako klasické THC. Na rozdíl od jiných alternativních forem THC, které se v poslední době objevily na trhu, není THCB ani účinnější, ani méně účinné než THC - je na přibližně stejné úrovni jako jeho konvenční a hojně rozšířený bratranec.

Podle výpovědí uživatelů může THCB ovlivňovat vnímání a náladu, vyvolávat euforii, více energie a kreativity, navozovat pocit uvolnění a ulevit od příznaků bolesti.

K potvrzení zmíněných účinků jsou však zapotřebí další výzkumy.

Intenzita těchto účinků se bude lišit v závislosti na zdravotním stavu, metabolismu a citlivosti uživatele, dávce a způsobu konzumace

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto