THC-JD Cartridge 1ml Canapuff

490 Kč
Skladem

Svěží vůně kyselého citronu, která se jemně snoubí s tóny čerstvé borovice a subtilního koření jalovce. Jak aroma postupně přechází, objevují se i tóny, které přinášejí ostré a sladké nuance doplněné akcenty benzínu. Jeho jedinečný chuťový profil a povznášející účinky činí z tohoto produktu perfektní volbu pro každého, kdo hledá způsob, jak zlepšit svůj den plný aktivit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cartridge 79% THC-JD 

Cartridge s obsahem THC-JD je revoluční produkt pro všechny, kteří hledají snadný a pohodlný způsob, jak využít přínosů tohoto kanabinoidu. Je naprosto ideální pro rychlé a diskrétní použití kdekoli a kdykoli, což z něj činí dokonalého společníka pro uživatele na cestách. S obsahem 79% čistého THC-JD extraktu, tento produkt nabízí vysoce kvalitní a intenzivní zážitek z konopí.

  • Varianta - Jack
  • Množství - 1ml
  • Obsah - THC-JD 79%
  • Závit - 510
  • Příchuť - Citron, borovice, jalovec

 

Proč právě cartridge od Canapuff?

Cartridge s obsahem THC-JD, vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Do produktů je použito pouze nejkvalitnější THC-JD. Navíc každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  aby zajistili, že pokaždé získají prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy.

 

Canapuff

Zažij jedinečný svět relaxace a přírodního potěšení s Canapuff! Značka, která se vášnivě věnuje vytváření prvotřídních produktů z konopí pro nezapomenutelný zážitek. Jejich květy, vaporizéry a hashe spojují špičkovou kvalitu s inovativními přístupy, aby tě provedly cestou pohody a radosti. Ponoř se do světa Canapuff a objev, jak konopí může obohatit tvůj každodenní život!

 

UPOZORNĚNÍ: 
Produkt v souladu se zákonem §167/1998.
Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým.
Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření.
Jedná se pouze o sběratelský produkt. 

Prodej pouze osobám starších 18 let.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů.
Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob.
Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 25°.
Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto