THC-B Vape 1 ml Canapuff

690 Kč
Skladem

Varianty: CHURROZ / CANDY CANE KUSH (napište do poznámky)

Vaporizér obsahující 79% THC-B Vám nabídne silný prožitek s výraznými účinky sativy, které přináší povzbudivou a energetizující atmosféru. Díky vysoké koncentraci THC-B, může nabídnout intenzivní stimulující zážitek, který podněcuje kreativitu a pozitivní myšlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VAPE 79% THC-B

Jednorázový vape s obsahem 1ml,  je revolučním produktem pro všechny, kteří hledají snadný a pohodlný způsob, jak využít přínosů kanabinoidu THC-B. Tento produkt je ideální pro rychlé a diskrétní použití kdekoli a kdykoli, což z něj činí dokonalého společníka pro uživatele na cestách. S obsahem 79% čistého THC-B extraktu, nabízí vysoce kvalitní a intenzivní zážitek z konopí. Je plně dobíjecí a zajistí, že dostanete každou kapku laboratorně testovaného, ​​prvotřídního HHC-P

  • Množství - 1ml
  • Obsah - THC-B 79%
  • Kapacita baterie - 350 mAh
  • Příchuť - více variant

 

CHURROZ (SKOŘICOVÝ CUKR S VANILKOVÝM KRÉMEM)

Chuťově obohacená verze trendy odrůdy, je křížencem Face Off OG, SFV OG a OG Kush. Dominuje zde sladká chuť churros obalených v skořicovém cukru, ponořených do teplého vanilkového krému. Karamelizovaná vanilka prostupuje lehkým, nadýchaným pečivem, zatímco sladká krusta ze skořicového cukru dodává teplou a kořeněnou, lehce zemitou dochuť terpénové odrůdě Churroz.

 

CANDY CANE KUSH (SLADKÁ CHUŤ S NÁDECHEM MÁTY A VANILKY)

Hybridní strain, který přináší uživatelům unikátní směs aromat. Inspirací pro tento strain jsou odrůdy AK-47, Mango a White Widow, díky čemuž vznikla výjimečná kombinace, která je jak svěží, tak uklidňující. Výrazná sladká vůně máty je prvním, co na vás zapůsobí při otevření balení. Tento prvek je ihned doplněn chladivým efektem, který přináší pocit svěžesti a čistoty. Krémové tóny vanilky pak přidávají hloubku a bohatost aromatu, čímž vytvářejí komplexní a zároveň lákavý zážitek. Kombinace těchto prvků připomíná zimní sváteční atmosféru a evokuje pocit pohody a klidu.

 

Každá šarže je laboratorně testována.

 

UPOZORNĚNÍ: 
Produkt v souladu se zákonem §167/1998.
Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým.
Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření.
Jedná se pouze o sběratelský produkt. 

Prodej pouze osobám starších 18 let.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů.
Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob.
Skladujte v suchu a temnu při teplotách do 25°.
Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto