TH4C

Účinky TH4C

Výzkum ukazuje, že TH4C může mít řadu účinků a zdravotních přínosů:

  • Úleva od bolesti: Podobně jako THC, TH4C může působit jako analgetikum, což z něj činí potenciální alternativu k tradičním lékům proti bolesti.
  • Proti-zánětlivé účinky: Předběžné studie naznačují, že TH4C může mít silné proti-zánětlivé vlastnosti, což by mohlo být přínosné při léčbě zánětlivých onemocnění.
  • Antikonvulzivní účinky: Existuje potenciál, že TH4C by mohl být užitečný při léčbě epilepsie a jiných záchvatových poruch.
  • Psychoaktivní účinky: TH4C má psychoaktivní účinky, i když odlišné od THC. Může vyvolávat mírnější euforii a změny vnímání, což může být výhodné pro ty, kteří hledají méně intenzivní psychoaktivní zážitek.

Porovnání TH4C s THC

TH4C (tetrahydrokanabinol-4) a THC (tetrahydrokanabinol) jsou oba psychoaktivní kanabinoidy, ale s různými profily účinků. Zatímco THC je známý svou silnou schopností vyvolávat euforii, změny vnímání a relaxaci, TH4C má psychoaktivní účinky, které jsou často popisovány jako mírnější a méně intenzivní. To znamená, že TH4C může být vhodnější pro uživatele hledající terapeutické přínosy s mírnějšími psychoaktivními efekty. Oba kanabinoidy mohou působit jako analgetika a mají proti-zánětlivé vlastnosti, avšak TH4C může nabídnout výhody s menší intenzitou euforického zážitku.

Závěr

TH4C je fascinující nový kanabinoid, který má potenciál přinést nové terapeutické možnosti a nabídnout alternativu k tradičnímu THC. Díky svým mírnějším psychoaktivním účinkům může být TH4C vhodný pro uživatele hledající léčebné přínosy bez silného euforického stavu, který je typický pro THC. Jak vědecký výzkum pokračuje, očekává se, že budeme lépe rozumět plnému rozsahu jeho účinků a možnostem jeho využití v medicíně. 

 
2 položek celkem
TH4C GRAPEFRUIT
Novinka
750 Kč

Náhradní TH4C cartridge do vaporizačního pera s přírodními terpeny. Intenzivní chuť se sladkými dotyky.

Příchutě: Grapefruit, Lemon Haze, Strawberry Bannana

1 ml

6033
tangerine
Novinka
720 Kč

Jednorázové TH4C vaporizační pero s přírodními terpeny. Intenzivní chuť se sladkými dotyky.

Příchuť: Tangerine

0,5 ml

6030
Používáme ověření věku Adulto