PAX mini ONYX

3 600 Kč
Skladem

Nejmenší PAX vaporizér na trhu! PAX Mini je důkazem, že skvělé věci přicházejí v malém balení. Tento elegantní a moderní přístroj je plný nejmodernějších technologií, nahřívá se 22 sekund, má 150 minut výdrž baterie a do kotlíku se vejde až 0,25 g sušiny. V kombinaci se skvělou chutí se jedná o ten nejlepší přenosný vape na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PAX Mini Vaporizér: Důkaz, že vapování není o velikosti

Přenosné vaporizéry často obětují chuť a kvalitu páry za funkčnost. Nicméně nový PAX Mini Vaporizér přináší to nejlepší z obou světů. Nejenže se jedná o nejmenší PAX vaporizér na sušinu, ale je také schopný zprostředkovat skvělé zážitky. Pokud žijete svůj život na cestách a i tak si chcete užít maximálně kvalitní zážitek, pak je produkt PAX Mini přesně pro vás.

Inovace a Funkčnost

Dvojnásobně velké vaporizéry pokulhávají za PAX Mini. Toto přenosné zařízení má nový design kotlíku, který je skvělý pro solo akce. Jakmile budete hotoví, tak můžete snadno sundat 3D sítko na kotlík a vyčistit tak váš vape.

Další klíčovou vlastností je magnetické víčko na kotlík, díky kterému se vám plný kotlík nevysype v kapse. A nakonec vám ještě musíme říct o 22 sekundovém nahřívání a baterii, která má výdrž 2,5 hodin! A to stále není vše! Ještě si totiž můžete svůj nový PAX Mini vaporizér vybrat ve dvou barvách, které skvěle korespondují s elegantním a moderním designem celého vapu.

Jak se PAX Mini Vaporizér používá

Používání vaporizéru PAX Mini by nemohlo být jednodušší. Jakmile nadrtíte své palice a naplníte kotlík, tak jednoduše zmáčkněte náustek, čím přístroj zapnete. Počkejte 22 sekund a jakmile LEDka začne svítit zeleně, to znamená, že je vape připravený. Vše, co zbývá, je potáhnout z náustku a užít si vaše konopí!

Co naleznete v balení?

PAX Mini Vaporizér obsahuje:

  • 3D sítko
  • Standardní víčko na kotlík
  • Plochý náustek
  • Vyvýšený náustek
  • Nabíječka (USB)
  • Ocelový kartáček

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto