Konopný gainer Fitness 125 g

165 Kč
Skladem

Vysoce kvalitní rostlinný sacharido-proteinový nápoj, který byl namíchán speciálně pro sportovce a aktivní životní styl - pro regeneraci, výživu a stavbu svalů. Ochrana šlach a vazů. Detoxikace a optimalizace trávení.
125 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopný gainer 125 g

Konopný protein je 50% vysoce kvalitní rostlinná bílkovina, má velmi vysoké nutriční hodnoty. Nyní v novém složení speciálně pro sportovce.

Konopný protein je v rostlinném světě vyjímečný tím, že obsahuje všech 23 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, které jsou pro tělo nezbytné a dodávají se pouze stravou. Kromě toho v něm naleznete dokonalou rovnováhu všech nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9. Z nich např. kyselina linolová a kyselina linolenová jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulsů ve tkáních.

 

Konopný protein je získáván rozmělněním konopných semínek rostlin cannabis sativa. Konopí je výborným zdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení zejména vegani, sportovci a rovněž lidé věnující se silovým sportům. Proteiny se neukládají do zásoby, a proto je nutné je pravidelně do těla dodávat stravou.

 

Je bohatý na vlákninu a je povahou zásaditý. Má pozitivní vliv na hladinu cholesterolu a hladiny glukózy v krvi. Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Důležitý je také podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

 

Ječmen dodává energii, sílu a odolnost. Ječmen byl také hlavní složkou stravy římských gladiátórů, kteří  se "cpali" ječmenem denně, aby rozvíjeli svou sílu a byli neporazitelní.

 

Zaměření gainer fitness 125 g: Svalový objem a rozvoj síly, regenerace, detoxikace, výživa, dieta, podpora imunity

 

Více informací najdete také v článku Konopný protein pro posílení organismu!

 

Způsob použití: Rozmixujte či promíchejte ve vlažné vodě nebo mléce. Přidejte do koktejlů, kaší, vloček...

 

Tip: Jíst nejlépe ráno ke snídani a po cvičení, ale i jako zdravou výživnou svačinu během dne. Díky své výživové hodnotě nahradí plně i hlavní jídlo.

 

Nezpracovávejte při teplotách nad 40 °C kvůli zachování všech nutričních látek! Obsahuje lepek!

 

Složení gainer fitness 125 g: konopný protein (edestin 30%, albumin 20%), rýžové sušené mléko, ječmenný slad.

 

Nutriční hodnoty ve 100 g:

 

Energie 1750 kJ / 363 kcal

 

Bílkoviny 25 g

Tuky 12 g

z toho nenasycené mastné kyseliny 4 g

 

z toho nasycené mastné kyseliny 7 g

 

Sacharidy 33 g, z toho cukr 22 g

 

Vláknina: 20 g

 

Sůl: 0 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto