Konopná mast levandule PREMIUM 100 ml

418 Kč
Skladem

Mast vyrobená z konopných semen a sušiny pěstovaných na čistých půdách pod Tatrami bez chemického ošetření ukrývá v sobě několik benefitů. Tato jedinečná receptura a zpracování zaručují luxus a kvalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poctivá konopná mast. Výroba jedné masti trvá 5 dní. Konopná mast pomáhá zvlhčovat a regenerovat pokožku téměř u všech kožních problémů, jako jsou psoriáza, různé vyrážky, akné, opary, ekzémy, bodnutí hmyzem a další. Velkými problémy jsou křečové žíly, bércové vředy či hemoroidy, které jsou stále rozšířenější. I zde tato konopná mast regeneruje vaši pokožku. Je také velmi vhodnou variantou na spálenou pokožku od slunce, kdy pokožku zregeneruje a hydratuje.

Mast z Konopné farmy Liptov je vyrobena z konopného oleje a sušiny pěstované na čistých půdách pod Tatrami bez chemického ošetření – obsahuje velké procento konopí a konopného oleje.

Jedna výrobní dávka obsahuje: BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (bambucké máslo) 50,6 %, CANNABIS SATIVA SEED OIL (konopný olej ze semen) 34,6 %, BEESWAX (včelí vosk) 11,4 %, CANNABIS SATIVA LEAF EXTRACT (konopná sušina) 2 %, LAVANDULA HYBRIDA GROSSO HERB OIL (levandulový olej) 1,4 %, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, COUMARIN.

Obsah balení: 100 ml

Země původu: Slovensko

Tato receptura a zpracování zaručují maximální efekt a kvalitu. Navíc se mast na konci ještě šlehá, aby bylo dosaženo vysoké jemnosti, co nejpříjemnější pro vaši pokožku. Je to poctivý domácí farmářský produkt, při kterém byly použity pouze samé přírodní ingredience.
Výroba jedné masti trvá 5 dní.

Návod k použití: Aplikujte tenkou vrstvu na určené místo jednou denně a jemně vmasírujte do pokožky. Použijte lokálně maximálně na 10 % povrchu těla (např. na polovinu zad nebo horní končetinu či na polovinu dolní končetiny, případně na její celou přední nebo zadní stranu apod.). Po aplikaci si umyjte ruce. Nepoužívejte na velké plochy pokožky. Po aplikaci nepřekrývat.

Bezpečnostní informace: Jen pro vnější použití. Zabraňte kontaktu s očima, sliznicemi a rty. Nevhodné na podrážděnou nebo citlivou pokožku. Nepoužívejte v případě citlivosti na složky obsažené v tomto výrobku. Před prvním použitím tohoto výrobku naneste malé množství masti na pokožku a v případě podráždění pokožky, pálení, vyrážky nebo alergické reakce produkt nepoužívejte. Výrobek není vhodný pro děti.

Skladování: Výrobek uchovávejte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo zdroje tepla a přímého slunečního záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto