Hemnia CBD Cartridge Balance of mind, 1ml

690 Kč
Skladem

Balance of Mind - objevte jedinečnou kombinaci kanabidiolu (CBD), kanabigerolu (CBG) a kanabinolu (CBN) s ženšenem, meduňkou a rozmarýnem. Cartridge je vhodná na baterky se závitem 510. Stejně jako jednorázové vaporizační pero může i cartridge nabídnout žádoucí uvolnění po dni plném stresu a napětí. Může vám pomoci zdravě „vypnout“ a zbavit se pocitu, že každou vtíravou notifikaci je třeba okamžitě zkontrolovat a na každý email je nutné ihned odpovědět. Balance of Mind záměrně nabízí hutnější, zemitější chuť, která vrací k přirozenému „tady a teď“. Je to taková pomalá procházka naboso přes rozvoněnou bylinkovou zahradu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cartridge obsahující kombinaci CBD, CBG, CBN a přírodních esencí ženšenu, meduňky a rozmarýnu může poskytnout uživateli širokou škálu blahodárných účinků.

CBD, CBG a CBN jsou známé pro své protizánětlivé, uklidňující a analgetické vlastnosti, které mohou pomoci s úlevou od bolesti, stresu a úzkosti. Ženšen je tradiční bylina, která může podporovat energii, vytrvalost a imunitní systém. Meduňka je známá svým uklidňujícím účinkem na nervový systém a může pomoci s relaxací a zlepšením spánku. Rozmarýn pak může podpořit kognitivní funkce, paměť a koncentraci. Tato kombinace složek ve vaporizéru, může přinést uživateli celkový pocit vyváženosti, vitalitu a duševní pohodu.

 
 Vlastnosti:

  • náhradní náplň
  • objem: 1 ml
  • příchuť: Balance of Mind
  • obsah CBG: 40 %
  • obsah CBN: 20 %
  • obsah CBD: 40 %
  • neobsahuje THC

 

Složení: CBD, CBG a CBN destilát, přírodní terpeny. Cartridge se závitem typu 510. Spotřebujte nejpozději do 12 měsíců od otevření. Skladujte při teplotě +10 až +20 stupňů Celsia. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Skladujte na suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Speciálně navržen pro použití s elektronickými cigaretami. Není vhodný k přímé konzumaci.

Obsah cartridge: 1 ml

Baterka na cartridge není součástí balení. Je třeba si ji koupit samostatně.

Laboratorně testováno.

 

Upozornění: Nedoporučuje se používat mladými lidmi a nekuřáky. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Může způsobit ospalost. Může být kontraindikován s některými léky – před použitím se poraďte s lékařem.

Není určeno osobám mladším 18 let.

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto