Fenix Mini Vaporizér

2 100 Kč
Skladem

Vaporizér Fenix Mini je menší verzí vaporizéru Fenix s podobnými vlastnostmi s tím rozdílem, že vaporizér velikosti dlaně poskytuje ještě větší diskrétnost. Fenix Mini je kompatibilní s bylinným materiálem a koncentrátem a pro větší pohodlí je vybaven velkým OLED displejem vedle náustku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis
Vaporizér Fenix Mini měří na rozdíl od předchozích modelů vaporizérů od společnosti Weecke přibližně o 8 centimetrů méně. Nenechte se zastrašit velikostí; vaporizér Mini je vysoce kvalitní vaporizér schopný produkovat aromatickou páru, kterou si zamilujete. S vaporizérem Fenix Mini navíc budete mít veškerou volnost při výběru bylin, olejů nebo koncentrátů, které budete vapovat.

Plně konvekční ohřev
Fenix Mini je vybaven 100% konvekční metodou vapování, kdy se byliny zahřívají proudem horkého vzduchu procházejícího komorou. Tím se eliminuje jakákoli možnost hoření, které podporuje rakovinu, a zachovává se chuť materiálu. Kromě toho je vaporizér s konvekčním ohřevem výrazně úspornější, protože neplýtvá materiálem.

Efektivní
Zahřátí vaporizéru Fenix Mini trvalo jen několik sekund a je vybaven funkcí automatického vypnutí, která přístroj automaticky vypne po 4 minutách nečinnosti. Pokud tedy někdy zapomenete na vypnutí, nemusíte se obávat, že by se baterie vybila. Můžete si tak být jisti, že na cestách budete mít vždy dostatek energie pro delší sezení. Baterii lze navíc snadno nabíjet pomocí kabelu USB.

Plná regulace teploty
Individuální přístup je pro tento vaporizér zásadní; můžete si nastavit teplotu od 160 °C do 210 °C a kontrolovat průběh na displeji OLED. Během zahřívání se kontrolka LED vedle náustku rozsvítí červeně. Jakmile je dosaženo požadované teploty, rozsvítí se stejná kontrolka zeleně.

Co je součástí balení?

1x vaporizér Fenix Mini
1x náhradní náustek se sítkem
1x Quartzová nádržka na tekutiny
1x plnicí nástroj
1x čisticí kartáček
1x pinzeta
1x USB kabel
1x uživatelská příručka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto