disPOD HHC 1ml

590 Kč
Skladem

Jednorázový HHC vape

1 ml 

4 varianty: Amnesia, Banana Runtz, BubbleGum Girl Scout Cookies

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je disPOD

Jedná se o malou jednorázovou elektronickou e-cigaretu uzpůsobenou pro styl vapování "pusa-plíce". U těchto vaporizérů vydechujete malé množství páry oproti klasickým vapům. Vhodné pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Ocení jí zejména začínající uživatelé, ale i pokročilejší, kteří okolo sebe nepotřebují oblak páry. 

Vysoce kvalitní vapovací pero, které bylo stvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek. Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje 1000 mg HHC - hexadydrokanabinol. Tento POD si oblíbíte hned po prvním potahu. 

 

Bezpečná výroba

Extrakt HHC, který se při výrobě používá, je získáván hydrogenací extraktu kvalitního CBD. Nikdy vám nebudeme nabízet plně syntetické a chemické preparáty, které by mohly ohrozit vaše zdraví a neměly žádný přírodní základ. Hydrogenace je proces používaný mnoho let v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Jde tedy o standartizovaný "foodgrade" výrobní proces. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme poskytnout skvělý HHC extrakt.

 

Jaké jsou rozdíly mezi extrakty?

 

Mezi HHC extrakty vyskytujícími se na trhu jsou obrovské rozdíly, jak v kvalitě a vůni, tak hlavně i v aktivní složce kterou obsahuje. Tzv. poměr 9R : 9S. Kdy aktivní složkou je právě isomer 9R .V extraktu HHC, který Vám nabízíme, je tento poměr isomerů hexadyrokanabinolu 9R 68,57 % :  9S 24,12 %. Bohužel většina prodejců na trhu v ČR a EU nabízí HHC s hodnotou 9R pouhých 45%, ti serióznější 55%. Což je ale stále o 25% slabší.

 

Účinek terpenů:  pozvedne náladu, dodá energii a podpoří kreativitu, terpeny se postarají o kvalitní stimulaci organismu a navodí euforický a velmi intenzivní energický stav

Ideální pro:  zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulace chuti k jídlu

Objem cartridge: 1 ml

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero (disposable) vč. baterie

Náplň: 1000 mg HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu

 Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd.  Neobsahuje žádné THC! 

 

Návod spuštění disPODu:

Samospuštění natáhnutím

 

Upozornění:  Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto