Cestovní konopná mast - Čistá

120 Kč
Externím skladem
Položka byla vyprodána…

Cestovní konopnou mast si s sebou můžete přibalit kamkoliv - ať již máte problém s drobnými poraněními, opary či jinými kožními potížemi, konopná mast bude rychlým řešením vašich problémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na co mast použijete?

  • na ošetření drobných poranění
  • na rychlé řešení potíží s opary
  • při péči o pokožku a pleť
  • při atopických projevech

 Proč právě CBD? 

CBD nebo kanabidiol je látka s protizánětlivými a zklidňujícími účinky, která může ulevit od bolesti a potlačit svalové křeče. 

Jak je konopná mast vyráběna?

Konopné masti mají základ v konopí. V Konopném tátovi jej sami pěstují, ručně sklízí a suší ve speciální sušičce, jež si sami vyrobili. Masti vaří po malých dávkách, aby byly čerstvé. Díky energii investované do testování a technologií našli způsob, jak zachovat vysoký podíl CBD, terpenů a flavoidů z konopí. Jejich masti neobsahují žádné barviva, aromata ani konzervační látky.

Petrolatum, Cannabis sativa seed oil

15 ml, 4 cm

Konopnou mast mazejte na postižená místa klidně i několikrát za den. Vždy záleží na obtížích, které potřebujete vyřešit. Zpravidla funguje, pokud udržujete postižené místo namazané po celý den. Při méně závažných potížích stačí konopnou mastí namazat postiženou oblast ráno a večer, případně jakmile se pokožka znovu vysuší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: