Univerzální konopný olej CBGod 10ml

Novinka Full-spectrum
1 960 Kč
Skladem

100% CZ produkce, ruční práce

Jedinečná a léty prověřená metoda šumavských farmářů ze Sušice vám dává do ruky maximum, co je z konopí možné zachovat v jedné lahvičce.

Přírodní, vysoce koncentrovaný olej, který je vyroben z francouzské odrůdy s vysokým obsahem CBG. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CBG je aktuálně snad nejvíce zkoumaný a diskutovaný kanabinoid. CBG se ve větší míře vyskytuje zatím pouze v jedné odrůdě ze schválených odrůd pro pěstování a zpracování v EU. Tato Francouzská odrůda vyniká již na poli, kde si lze pohodlně všimnout její světle zelené barvy s výrazným stříbrným nádechem. To je právě ono zmiňované CBG - kanabigerol. Ten pomáhá ještě účinněji zacílit na kanabinoidní systém a docílit tak očekávaného efektu.

Produkt je vyroben v nadstandardní kvalitě a to hlavně díky správné době sklizně, kvalitnímu a pomalému sušení, kde zůstávají v materiálu terpeny a také díky samotnému procesu zpracování.

Tento produkt nemůžeme nabízet jako doplněk stravy, ale jako "sběratelský předmět" Vám ho rádi nabídneme.

Produkty se svým označením jsou ve shodě s evropským právem. Ve všech nabízených výrobcích je méně než 0.3 % THC a všechna osiva, která používáme jsou certifikovaná a jsou na listu schválených odrůd pro pěstování, sklizeň i zpracování v EU.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: