10-0H-HHC

Jak je silné 10 OH HHC?

Podle dostupných studií má tato sloučenina silný vliv na receptory CB1 a CB2, což vede k psychoaktivní aktivitě velmi podobné HHC, ale tedy s kratší dobou trvání. Dále má velmi podobné účinky jako THC a HHC a to například zvýšenou chuť k jídlu, hlubokou relaxaci a nebo třeba i zlepšení nálady.

Srovnání 10-OH-HHC, HHC a THC

Důležité je porozumět, že chemické rozdíly mezi přírodním THC a syntetickými kanabinoidy, jako je HHC a 10-OH-HHC, jsou klíčové zejména v jejich odlišných účincích.

THC se váže silně na receptory CB1 a CB2, což vysvětluje jeho charakteristické psychoaktivní účinky. THC je známé zejména pro velmi hluboké relaxační a euforické účinky, ale u mnoha uživatelů vede k nežádoucím účinkům jako jsou úzkostlivé stavy nebo paranoia.  

Na druhou stranu HHC, syntetická varianta THC (nebo chemická modifikace CBD), má změněnou strukturu, která snižuje její psychoaktivitu. Nabízí mírnější psychoaktivní účinky, které mnoho uživatelů může považuje za přínosné. 10-OH však vzniká v laboratořích, nejedná se o čistou formu ani o formu semena marihuany.

Přičemž 10-oh-hhc ve srovnání s jinými kanabinoidy má jasnou výhodu jelikož se přirozeně objevuje v syntéze jater, má kratší dobu působení, což přispívá k příznivějšímu a bezpečnějšímu užívání. Díky této jedinečnou chemickou struktuře může minimalizovat negativní vedlejší účinky a má mnoho terapeutických přínosů. Zároveň nabízí opravdu velkou škálu účinků, jelikož dokáže skloubit jak účinky THC, tak účinky HHC.

Jaké jsou účinky 10 OH HHC?

O sloučenině 10 OH HHC je toho známo zatím málo, ale už dnes můžeme říct, že její účinky se dají srovnávat s účinky HHC a THC. Účinky samozřejmě závisí na odolnosti jedince a způsobu podání.

Způsoby, kterými je možné kanabinoid podávat je opravdu mnoho mezi ty nejznámější ale patří květy, nebo třeba velmi oblíbené vaporizéry, cartridge, každý způsob konzumace má samozřejmě významný vliv na síle účinků.

Mezi nejznámější účinky 10-OH-HHC patří:

  • Zlepšená nálada: jedním z prvních účinků, který uživatelé zaznamenali je lepší nálada, která zároveň přináší i pocit euforie a klidu.
  • Hluboká relaxace: 10-OH-HHC navozuje hluboký pocit relaxace, na rozdíl od jiných kanabinoidů.
  • Zvýšená kreativita: je prokázáno, že tento kanbinoid zvyšuje kreativitu a zároveň velmi dobře usnadňuje činnosti vyžadující představivost nebo brainstorming.
  • Fyzická úleva: inhalační forma nabízí rychlou úlevu od bolesti, což je ideální pro ty, kteří vyhledávají formy rychlého uvolnění svalů a fyzické bolesti.
  • Zvýšená chuť k jídlu: v tomto případě se 10 OH HHC příliš neliší od jiných kanabinoidů a tedy poskytuje zvýšený nárůst chuti k jídlu.
  • Lepší spánek: mnoho uživatelů zaznamenalo snadné usínání a velmi kvalitní spánek.

Ačkoliv se účinky mohu jevit nanejvýš lákavé je velmi důležité ke konzumaci této látky přistupovat opatrně, a to hlavně v případech, kdy nemáte s kanabinoidy mnoho zkušeností. Doporučuje se vždy začínat s malým množstvím a postupně dávku navyšovat. Po použití se doporučuje vyhýbat řízení nebo obsluze těžkých strojů.

5 položek celkem
b
Novinka
240 Kč

2g

6063
sdfghj
Novinka
od 250 Kč
6042/1G
c
Novinka
150 Kč

Cena za 1g

6060
aaa
Novinka
195 Kč

1g+

Strain - Northen Light smallbuds

6066
436 heavens haze 10 oh hhc gummies apple 10pcs
Novinka
790 Kč

Apple, Bannana, Lime Hemp, Orange Kush, Strawberry, Watermelon

6048
Používáme ověření věku Adulto